Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Marta Järviste 3B saavutas 600 m jooksus I koha ajaga 2.01,1 ja kaugushüppes II koha tulemusega 3,56 m.

Helene Mia Millend 3B saavutas 60 m jooksus III koha ajaga 9,9 s ja kaugushüppes III koha tulemusega 3,51 m.

Marissa Järitsa 3C saavutas 600 m jooksus II koha ajaga 2.07,0.

3. klasside pendelteatejooksus saavutas III koha meie kooli võistkond koosseisus Marissa Järitsa 3C, Adeele Reiter 3D, Emma-Lotta Piip 3C, Lumi Soomets 3A, Helene Mia Millend 3B, Karl Välba 3A, Artjom Opahhov 3C, Harald Polli 3D, Enrico Huum 3D, Willem Alexander Kuus 3C.

Liisa Kivisto 4C saavutas 60 m jooksus ajaga 8,4 s ja kaugusüppes 4,52 m I koha.

Gerda Aavik 4B saavutas 590 m jooksus I koha ajaga 1.57,8.

4. klasside pendelteatejooksus saavutas III koha meie kooli võistkond koosseisus Adele Haavapuu, Stefani JürgenKaarel LaansooGregor Uuetalo 4A, Gerda AavikPatrick Kulak 4B, Liisa Kivisto, Marta ReinojaOliver Öövel 4C ja Holger Ennok 4D.

Üldkokkuvõttes saavutasid 4. klasside õpilased III koha.

Helo Tuisk 5A saavutas 60 m jooksus I koha ajaga 8,5 s ja kaugushüppes III koha tulemusega 4,30 m.

Lovise Sehver 5C saavutas kaugushüppes II koha tulemusega 4,35 m.

5. klasside pendelteatejooksus saavutas II koha meie kooli võistkond koosseisus Helo Tuisk 5A, Markus HämaläinenKeiro KuldmaLy Melody Reilent 5B, Lovise SehverEkke SigusPatrik SuurpereSandor Tumm 5C, Nele Kristman ja Sofia Jordis Padu 5D.

Üldkokkuvõttes saavutasid 5. klasside õpilased III koha.

Aston Visse 7A saavutas 60 m jooksus I koha ajaga 7,4 s.

Üldkokkuvõttes saavutasid 6.-7. klasside õpilased I koha.

6.-7. klasside pendelteatejooksus saavutas I koha meie kooli võistkond koosseisus Heti HinrikusRoxann Onga 6A, Tormi Kruusamägi 6C, Friida AavikLaura Kivisto 6D, Berta KivistikSamuel KirsipuuAston Visse 7A, Tormi Metsaviir 7B ja Hugo Haavapuu 7D.

Palju õnne!
Tänu kehalise kasvatuse õpetajatele.