Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

II perioodi tunniplaan, kehtiv 30.10.2017-15.12.2017, asub SIIN.

I perioodi tunniplaan:

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

12B klass - Merilyn Meristo

12BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
BIOtsus209
KLJMeristo209
PROGLuha407
BIOtsus209
EVÕEerik405
20SAMeeri109
2.
9:00-
9:45
IKKallas409
IKTapfer408
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli326
EKValgma106
VKKirillova433
HKMattioli421
EVÕEerik405
20SAMeeri109
3.
10:00-
10:45
MAPukk313
CRTHBaird209
MAPukk313
VKKirillova433
HKMattioli421
BIOtsus209
4.
11:00-
11:45
MAPukk313
IKKallas409
IKTapfer408
YHPaggi305
EKValgma405
BIOtsus209
5.
12:00-
12:45
BIOtsus209
IKKallas409
IKTapfer408
MAPukk313
EKValgma405
PKMeristo424
SKMänniste423
VKKotovitš117
6.
13:00-
13:45
YHPaggi305
MAPukk313
IKKallas409
IKTapfer408
PKMeristo424
SKMänniste423
VKKotovitš117
YHPaggi305
7.
14:00-
14:45
EKValgma106
YHPaggi305
EKValgma106
CAEIila404
IKKallas409
IKTapfer408
8.
15:00-
15:45
FOSikk208
RKBOtsus209
GASTTruusa006
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
CAEIila404
YHPaggi305
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
GASTTruusa006
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SA - 20. sajandi arhitektuur (Meeri)
BI - bioloogia (Otsus)
CAE - Sertifikaadieksami ettevalmistuskursus (Iila)
CRTH - Critical Thinking (Baird)
EK - eesti keel (Valgma)
EVÕ - EV õigussüsteem (Eerik)
FO - Fotograafia (Sikk)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Kallas, Tapfer)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Meristo)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk)
PK - prantsuse keel (Meristo)
PROG - Programmeerimine (Luha)
RKB - Rakendusbioloogia (Otsus)
SK - saksa keel (Männiste)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
YH - ühiskonnaõpetus (Paggi)
Baird - Darwin Ray Baird (CRTH)
Eerik - Meelis Eerik (EVÕ)
Iila - Valve Iila (CAE)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Luha - Siim Luha (PROG)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (20SA, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (KLJ, PK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI, RKB)
Paggi - Ingrid Paggi (YH)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Truusa - David Truusa (GAST)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valgma - Leelo Valgma (EK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 11.10.2017 12:17:11.