Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

II perioodi tunniplaan, kehtiv 30.10.2017-15.12.2017, asub SIIN.

I perioodi tunniplaan:

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

7C klass - Tiia Valdmets

7CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel216
MAValdmets311
KIAdamson108
2.
9:00-
9:45
IOTiits208
EKAdamson115
BISikk209
LOSikk208
CONBaird420
BRKULeibur414
3.
10:00-
10:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
KKRaenok118kp
KKLiivsoo118kt
VKSulg218
VKKuznetsova322
KKRaenok118kp
KKLiivsoo118t
LOSikk217
4.
11:00-
11:45
KUKadarik431
GESuursaar210
MUUibo E.216
AJBarkala314
KIAdamson108
5.
12:00-
12:45
EKAdamson109
AJBarkala109
GESuursaar210
KTJänes006
TESoobik005
MAValdmets311
6.
13:00-
13:45
IKTeever421
IKBaird420
MAValdmets311
IKTeever421
IKBaird420
KTJänes006
TESoobik005
EKAdamson108
7.
14:00-
14:45
MAValdmets311
KLJValdmets311
IKTeever421
IKBaird420
VKSulg218
VKKuznetsova322
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Sikk)
BRKU - Briti kultuurilugu (Leibur)
CON - conversation (Baird)
EK - eesti keel (Adamson)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Teever, Baird)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Adamson)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Valdmets)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Kadarik)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Sikk)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Uibo E.)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Adamson - Jaanus Adamson (KI, EK)
Baird - Darwin Ray Baird (CON, IK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kadarik - Kaja Kadarik (KU)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Leibur - Kristi Leibur (BRKU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (BI, LO)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Uibo E. - Ene Uibo (MU)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA, KLJ)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

I perioodi tunniplaan: kehtiv 18. september - 20. oktoober 2017. Viimati uuendatud: 11.10.2017 12:17:11.