Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

9A klass - Ave Arutamm

9AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
POKRahula326
EKKaju107
LKVSRahula326
YHFels313
2.
9:00-
9:45
EKKaju107
YHFels305
KELään206
KELään206
3.
10:00-
10:45
IKVohnja410
IKLeibur414
AJPikamäe314
FYSildnik310
FYSildnik310
VKKotovitš117
VKZaglada432
4.
11:00-
11:45
MASamoilenko312
MASamoilenko311
IKVohnja410
IKLeibur414
MURahula326
MUUibo E.216
KUMeeri109
5.
12:00-
12:45
VKKotovitš117
VKZaglada432
GESuursaar210
MASamoilenko107
IKVohnja410
IKLeibur414
BIOtsus209
6.
13:00-
13:45
AJPikamäe305
BIOtsus209
KIKaju107
GESuursaar210
MASamoilenko313
7.
14:00-
14:45
TESoobik005
KTMeeri109
VKKotovitš117
VKZaglada432
KIKaju107
MASamoilenko318
8.
15:00-
15:45
TESoobik005
KTMeeri109
KLJArutamm318
KKArutamm118t
KKRaenok118p
9.
15:55-
16:40
KKArutamm118t
KKRaenok118p
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Pikamäe)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Kaju)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Vohnja, Leibur)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhataja tund (Arutamm)
KT - käsitöö (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
LKVS - VOCAL SPIRIT (Rahula)
MA - matemaatika (Samoilenko)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Uibo E.)
POK - poistekoor (Rahula)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Arutamm - Ave Arutamm (KLJ, KK)
Fels - Erki Fels (YH)
Kaju - Külliki Kaju (EK, KI)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Leibur - Kristi Leibur (IK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KU, KT)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (AJ)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Rahula - Lydia Rahula (POK, LKVS, MU)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Uibo E. - Ene Uibo (MU)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 30. oktoober - 15. detsember 2017. Viimati uuendatud: 07.11.2017 12:22:38.